Oferowane przez nas pokoje, jak i całe domki, są urządzone w wysokim standardzie. W każdym domku znajduje się w pełni wyposażona kuchnia, i komfortowa łazienka, jak również kominek, telewizor i inne udogodnienia, aby zapewnić Państwu jak największą wygodę.

W każdym z pokoi w "Domu Gościnnym" znajdują się wygodne łóżka, szafa, stół z krzesłami, radio, lampki nocne i oczywiście osobna łazienka z prysznicem. Do dyspozycji Gości pozostaje telewizor, kanapa, mini-kominek i lodówka znajdujące się w holu, gdzie również znajduje się stół przy którym można spożyć posiłek czy też poczytać książkę.

"Domek z Bala" znajdujący się nieopodal Domu Gościnnego, jest to dom zbudowany w stylu góralskim, wyposażony jest we wszystkie ww. udogodnienia. Na dole znajduje się przestronna łazienka, kuchnia z pełnym wyposażeniem, telewizor, centralne miejsce salonu zajmuje kominek, na piętrze zostały urządzone dwie odrębne dwu osobowe sypialnie z możliwością dostawki.

WIĘCEJ INFORMACJI

Podobnie wygląda układ pomieszczeń w "Domku pod Bocianim Gniazdem". Na dole znajduje się obszerny salon z dużym biesiadnym stołem, duży TV i komfortowa łazienka. Całości dopełnia kuchnia i dwa osobne pokoje na piętrze.

Ponadto proponujemy Państwu nasz Dom letniskowy w Czarnejwsi. Jest to odrębna nieruchomość, położona w pobliżu jeziora Rajgrodzkiego, w odległości około 8 km od Ciszewa.

W domu w Czarnejwsi są trzy sypialnie, obszerny salon z kominkiem i TV, jak również wygodna łazienka i kuchnia. Znajdą tu Państwo również duży taras wychodzący na ogród.

W sypialniach, zależnie od potrzeby, po wcześniejszym zgłoszenia takiego faktu istnieje możliwość wyposażenia Państwa w antyalergiczną pościel.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się, z zamieszczonymi galeriami poszczególnych domów na stronie głównej, gdzie uwidocznione będą opisane wyżej domy, jak i też inne atrakcje, jakimi dysponujemy na miejscu.

Domek z Bala
Dom Gościnny Ciszewoo
Ciszewo